Satış Sonrası İşlemler

Online satış sitemizdeki tüm ürünler üyelerimiz tarafından özenle hazırlanarak satışa sunulur. Bütün ürünlerimiz aynı kalite ve servis özeni ile alıcıya teslim edilmektedir. 

• Alıcı adresinde bulunamaz ise kapı komşusuna veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere ad soyad alınarak imza karşılığında teslim edilmektedir. 

• Siparişleriniz, haftanın 7 günü saat 09:00-19:00 saatleri arasında sorunsuz olarak yerine getirilmektedir. Özel durumlar için lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

• Satışta bulunan bütün ürünlerimizde KDV ve Şehir içi siparişleriniz için ulaşım ücreti fiyatlara dahil olmaktadır. 

• Şehir dışına gönderilen siparişlerde; ürünün teslim adresi mağazalarımıza 100 km’yi aşan bir mesafede uzaklığa göre ilave nakliye ücreti talep edilebilmektedir. 

• Yurt dışı siparişlerinizi 1 gün önceden vermek suretiyle yerine getirilebilir. Vereceğiniz siparişler saat 10.00 ve 17.00 saatleri arasında teslim edilir. Siparişlerinizde ürünü teslim alacak kişinin telefonlarını mutlaka belirtmelisiniz. Aynı şekilde teslimatın teyidini talep ederseniz size1 iş günü sonra bildirilmekte olur. 

• Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni ile yurt içi siparişlerinizi 1 gün öncesine kadar, yurt dışı siparişlerinizi 2-3 gün öncesine kadar vermeniz gerekir. Böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı ummaktayız. 

• Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar Kullanılan Ürün İade Alınmaz. Siparişi veren müşterimiz bu şartları kabul etmiş olmaktadır. 

Siparişlerde tercih edilen üründen Vazgeçilmiş ise benzer bir ürünle değiştirme hakkı saklıdır.

Beyaz Havuz