Ürün Alışveriş Aşamaları

Beyaz Havuz olarak Günümüz dünyasında insanların en fazla ilgisini çeken şeylerin başında doğaya geri dönüşe duyulan bir özlem geliyor düşüncesini desteklemekteyiz. Durum böyle olunca Havuz için  birçok kişinin hayallerini süsleyen bir düşe dönüşmekte olabiliyor. Fakat bu ideallere ulaşmak için beklenmesi gereken bir zaman aralığı olabilmektedir. Bu yüzden de pek çok insan o günlere ulaşmayı beklerken insan kendi dünyasını sevgisini üzüntüsünü Havuzla dile getirerek aslında doğayla bütünleşmiş olmaktadır.

İnsanların Su İle dokunuşlarını Sağlıklı Bir şekilde doğru yönlendirme yapıp Tüketiciye En iyi hizmeti vermek.

Tam olarak işte burada çiçekçiler devreye girmekte ve çiçek satışı son yüzyılın en popüler mesleği halinde dünyada ciddi bir pazar oluşurmaktadır.

Beyaz Havuz burada  ürünlerinin satışını özgün doğal ortamların korunması ve Su Ürünlerinin ticari etkinliklerini bu etik ticari ahlaka göre düzenlemekte ve yapılandırmaktadır.

İnternet üzerinden yapacağınız her alış verişte ürünün talebiniz doğrultusunda satış teslimat ile bitmemekte, ürünün teslimatından sonra satış sonrası Kimyasal ürünlerde desteğimizde devam edebilmektedir.

Beyaz Havuz Alış veriş aşamaları.

1. Ürün Seçimi.

2. Siparişin Oluşturulması.

3. Sipariş verenin adres bilgileri ve teslimat adres bilgilerinin veya fatura adresinin gerçeğe aykırı olmayacak şekilde girilmesi.

4. Ödeme işlemlerinin onaylanması (Online olarak ödeme işlemleri Kredi Kartı ile ödeme Kapıda ödeme Havale EFT ile ödeme)

5. Ürünün paketlenip kargoya verilmesinde,

6.Ürün teslimatı.

7. Teslimat Sonrası Canlı Destek  ve Çözüm için Destek Hizmetlerinin Sunulması.