Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı, banka (debit) kartı, havale/eft, BKM Express ve Garanti Pay aracılığıyla siparişinizin ödemesini yapabilmektesiniz. Satıcının Beyaz Havuz int. hiz. a.ş. olmadığı pazaryeri (marketplace) ürünlerinde, ödeme seçeneği olarak sadece kredi kartını kullanabilmektesiniz.

Kredi Kartı ile ödeme

Beyaz Havuz da Visa, MasterCard ve American Express kartlarınızı kullanarak tek çekim ve taksit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Taksitli ödeme yapabilmeniz için kullanmış olduğunuz kartın Bonus, World, Maximum, Paraf, CardFinans, Axess ve Advantage programlarına dahil olması gerekmektedir.

Şahsi bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli olmaktadır. Bu nedenle sipariş formunu doldurmaya başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçekleşen tüm işlemleriniz 3'üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunur. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3'üncü kişiler tarafından görülememekte, Takı Bak tarafından kayıt altına alınmamaktadır.

Banka Kartı (Debit Kart) ile ödeme

Beyaz Havuz den verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanılabilir. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkanınız bulunur.

Havale/ EFT ile ödeme

Kredi kartınız yoksa veya kartınızı internet üzerinde kullanmak konusunda çekinceleriniz bulunuyorsa ödemelerinizi havale/ EFT yoluyla da yapma seçenekleriniz vardır. Sipariş numaranızı lütfen açıklama kısmında belirtmelisiniz. “Sipariş numarasını” eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandırmaktadır. Ödeme bilgileri sayfasında “Havale/ EFT ile ödeme” seçeneğini seçmelisiniz. Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve alıcı bilgilerini doğru yazmanız çok önemli olmaktadır.

Garanti Bankası

ŞUBE: MECİDİYEKÖY TİCARİ (119)
HESAP NO: 
IBAN NO: 
ALICI: 

 

Yapı Kredi Bankası

ŞUBE: BANKALAR CADDESİ (616)
HESAP NO: 
IBAN NO: 
ALICI: 

 

İş Bankası

ŞUBE: BATI ATAŞEHİR ŞUBESİ (1295)
HESAP NO: 
IBAN NO: 
ALICI: 

 

Akbank

ŞUBE: LEVENT SANAYİ/İSTANBUL (0258)
HESAP NO: 
IBAN NO: 
ALICI: 

 

Çalıştığımız bankaların SWIFT kodları:

Garanti bankası : Swift Kodu :
Yapıkredi : Swift Kodu :
Akbank : 
İş Bankası :